O firmie

Czym się wyróżniam ?

Profesjonalizm
Jestem licencjonowanym pośrednikiem w obrocie nieruchomościami (licencja nr 9 215) oraz zarządcą nieruchomości (licencja nr 17 924). Posiadam polisę obowiązkowego ubezpieczenia OC pośrednika w obrocie nieruchomościami na sumę gwarancyjną 350 000 EUR.
Działam zgodnie z przepisami prawa i stale podnoszę swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w szkoleniach i spotkaniach z zakresu nieruchomości.

Jakość, a nie ilość
Przyjęcie nowej oferty poprzedzamy oględzinami nieruchomości. Podczas spotkania omawiamy działania promocyjne mające na celu zwiększenie atrakcyjności oferty. Wysokość wynagrodzenia jest ustalana indywidualnie.

Oferta i jej promocja
Do przygotowania ofert i ich promocji stosuję innowacyjne rozwiązania. Wykonuję filmy dla nieruchomości oraz wykonuję wirtualne spacery. Dzięki temu osoby zainteresowane nabyciem nieruchomości mają możliwość zapoznania się z ofertą w każdej chwili bez konieczności wychodzenia z domu. Sprzedający natomiast oszczędzają czas, który poświęciliby na każdorazowe przygotowanie nieruchomości i spotkanie z potencjalnymi Kupującymi. Korzystam z systemu przygotowanego dla biur nieruchomości, dzięki czemu oferta w krótkim czasie jest eksportowana na portale ogłoszeniowe i do biur współpracujących i mediów społecznościowych.

Zapraszam do umówienia się na bezpłatne spotkanie celem omówienia szczegółów współpracy,
Aleksandra Staniewicz - Zakrzewska