O firmie

Czym się wyróżniam ?

Profesjonalizm

Jestem licencjonowanym pośrednikiem w obrocie nieruchomościami (licencja nr 9 215) oraz zarządcą nieruchomości (licencja nr 17 924). Posiadam polisę obowiązkowego ubezpieczenia OC pośrednika w obrocie nieruchomościami na sumę gwarancyjną 350 000 EUR.
Działam zgodnie z przepisami prawa i stale podnoszę swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w szkoleniach i spotkaniach z zakresu nieruchomości.  

Nowoczesne podejście i zaangażowanie

Zależy mi na budowaniu wizerunku nowoczesnego pośrednika, który korzysta z nowatorskich rozwiązań, ma czas dla swoich klientów i jest w pełni zaangażowany w swoje zadania, które są nie tylko jego pracą, ale przede wszystkim pasją.
W czasach kiedy każdy z nas ma dostęp do Internetu, ograniczony czas i nadmiar obowiązków, umawianie spotkań w biurze jest najmniej optymalnym rozwiązaniem. Nie pracuję standardowo, dlatego nie zamykam się w biurze. Swoją pracę wykonuję podczas spotkań z klientami, wyjazdów w teren oraz wizyt w urzędach.

Jakość, a nie ilość

Stawiam na jakość moich usług, a nie ilość dostępnych ofert na stronie, dlatego współpracuję na podstawie umowy pośrednictwa na wyłączność. Umowa ta stwarza o wiele większe możliwości promowania oferty i pozwala na szybszą sprzedaż.
Przyjęcie nowej oferty zawsze poprzedzam spotkaniem i rozmową z właścicielem. Po dokonaniu oględzin nieruchomości weryfikuję stan prawny oraz analizuję ceny rynkowe nieruchomości podobnych. Ustalenie ceny ofertowej nieruchomości wiąże się z omówieniem działań promocyjnych oraz pozostałych możliwości mających na celu zwiększenie atrakcyjności oferty. Wysokość wynagrodzenia jest ustalana indywidualnie w zależności od stopnia skomplikowania stanu prawnego nieruchomości, lokalizacji, sąsiedztwa nieruchomości i wielu innych czynników.

Oferta i jej promocja

Do przygotowania ofert i ich promocji stosuję innowacyjne rozwiązania. Wykonuję filmy dla nieruchomości oraz wykonuję wirtualne spacery. Dzięki temu osoby zainteresowane nabyciem nieruchomości mają możliwość zapoznania się z ofertą w każdej chwili bez konieczności wychodzenia z domu. Sprzedający natomiast oszczędzają czas, który poświęciliby na każdorazowe przygotowanie nieruchomości i spotkanie z potencjalnymi Kupującymi. Korzystam z systemu przygotowanego dla biur nieruchomości, dzięki czemu oferta w krótkim czasie jest eksportowana na portale ogłoszeniowe i do biur współpracujących, a nawet na Facebooka ;)

Zapraszam do umówienia się na bezpłatne spotkanie celem omówienia szczegółów współpracy,
Aleksandra Staniewicz - Zakrzewska